فروش اسپیس فریم

فروش اسپیس فرم

فروش اسپیس فریم و پایه استندی

اجرا و ساخت غرفه های نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی: شرکت تبلیغاتی رسانه مهر سازه نمایشگاهی اسپیس فریم را به دو حالت فروش اسپیس فریم واجاره اسپیس فریم در اختیار متقاضیان قرار میدهد.

برپایی سالن های نمایشگاهی و غرفه های نمایشگاهی در متراژ های مختلف با ارتفاع های قابل تغییر و مسقف شده توسط چادر و ساخت غرفه های نمایشگاهی در طرح و اندازه های متفاوت با استفاده از اسپیس فرم وطراحی و ساخت محیط های تبلیغاتی از جمله فعالیتهای صنعتی اسپیس سازی میباشد.

ساخت و آبکاری اسپیسفرم های تولیدی اسپیس سازی با حداکثر کیفیت میباشد.سازه نمایشگاهی اسپیس فریم بهترینگزینه برای ساخت و تجهیز غرفه نمایشگاهی میباشد.

سازه نمایشگاهی اسپیس فریم دارای کاربرد های ساخت غرفه نمایشگاهی میباشد از سازه اسپیس فریم میتوان برای نصب بنر و فلکسی در ابعاد مختلف در فضاهای مختلف استفاده نمود.

اسپیس سازی با تولید انبوه سازه نمایشگاهی در حال حاضر بزرگترین تولید کننده اسپیس فریم میباشد .

اسپیس سازی با تولید بست اسپیس فریم و قفل اسپیس فریم به صورت آبکاری شده در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد.ساخت سن و استیج نیز یکی دیگر از کاربردهای سازه نمایشگاهی اسپیس فریم میباشد.

غرفه سازی توسط سازه اسپیس نمایشگاهی در حداقل زمان ممکن امکانپذیر میباشد.اسپیس نمایشگاهی پر کاربردترین سازه نمایشگاهیدر ساخت غرفه نمایشگاهی می باشد.

به دلیل مشخص نبودن قیمت ها و نوسانات بازار قیمت برداشته شده است لطف جهت استعلام و آگاهی از قیمت و تعرفه نصب یا حمل حتما تماس بگیرید.