بنر تسلیت

بنر تسلیت

طرح های بنر تسلیت برای چاپ دو متری و سه متری یا ابعاد بالاتر

شما میتوانید به صورت آنلاین چاپ بنر تسلیت را با تخفیف فوق العاده ما در فروشگاه چاپ بنر سفارش خودتان را ثبت کرده و با کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

لطفا به خاطر داشته باشید کارهای که در شبکه های اجتماعی ارسال می کنید حتما قبل یا بعد ارسال هماهنگی های لازم را جهت سهولت چاپ خودتان از طریق تماس تلفنی نظیر زمان ارسال و … انجام دهید.

برای سفارش این بنرها لازم نیست به صورت حضوری مراجعه کنید.

می توانید کار خودتان را از طریق پیک های آنلاین در منزل یا محل کار خودتان تحویل بگیرید. چنانچه می خواهید حضوری تشریف بیاورید قبل از آن مطمئن شود که چاپ شما اماده باشد تا از معطلی در محل چاپخانه جلوگیری کنید.

برای ارسال مرسوله چاپی معمولا شرکت رسانه مهر از پیکهای آنلاین نظیر اسنپ و … اسفاده می کند. شما می توانید بعد از اعلام اماده بودن چاپ از طرف ما درخواست پیک بدهید یا اینکه ما اینکار را برای شما انجام دهیم.

توجه : برای نصب در محل، این گونه بنرها بدون حضور خود مشتری هزینه ارسال و هزینه نصب بنر بصورت جداگانه محاسبه میشود و با هماهنگی مشتری در روز و ساعت ذکر شده ارسال و نصب می شود.

100 طرح جدید سه بعدی پلاکاردی و استندی در فروشگاه با تخفیف جهت سفارش آنلاین

در زیر دو نمونه از طرحهای موجود در فروشگاه ما را جهت آشنایی مشاهده میکنید.برای دیدن طرحها بر روی لینک زیر عکسها کلیک کنید.

چاپ بنر تسلیت
نمونه طرح چاپ بنر تسلیت فوری

برای دیدن طرحهای تسلیت سه بعدی و جدید ما بر روی دکمه زیر لمس یا کلیک کنید .و از طرحهای تسلیت دیدن فرمایید.

.

برای سفارش آنلاین نگران چیزی نباشید اگر چنانچه مشکلی در سفارش داشتید با تلفن های یا پیام رسانهای انتهای سایت تماس یا پیام بدهید.و چنانچه ما مشکلی در سفارش شما مشاهده کردیم حتما با شما تماس خواهیم گرفت.

برای دیدن مجوزهای مربوطه از جمله نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره دولت و نشان ملی وزارت ارشاد اسلامی در پاورقی همین صفحه ( و در فروشگاه ) جهت چک کردن کلیک کنید.

با تخفیف چاپ خودتان را سفارش دهید با کمترین قیمت چاپ بنر در اینترنت

۲ دیدگاه برای “بنر تسلیت

  • ۱۳۹۸-۰۷-۲۶ در ۲۱:۲۰
    پیوند یکتا

    سلام بابت چاپ ممنون به دستم رسید بی نهایت سپاسگذارم

نظرات بسته شده اند.